62822. Henry Heerup (1907-1993): Linoleumstryk

1859/2835, sign. Heerup. Rammemål 65,5 x 60,5 cm. Fugtskade på passepartout, skade på glas.

Varenr 62822

13 Februar 2019 19:56

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19013400 DKK2019-02-13 19:53
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms