63217. Sofa samt to armstole af mahogni, Rokoko form, 19. årh. (3)

Rokokoform sofa af mahogni, lyst betræk H. 115 cm L. 170 cm, to tilsvarende armstole H. 108 cm, B. 75 cm.
Proveniens: Godset Store Frederikslund.

Varenr 63217

13 Februar 2019 19:57

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms