63242. Piedestal, 19. årh.

Sortlakeret fyrretræ. H. 136 cm.
Proveniens: Familien Friebo Funch, frieboshvile, Kgs. Lyngby

Varenr 63242

13 Februar 2019 19:59

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

FERDINAND400 DKK2019-02-10 13:00
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms