63242. Piedestal, 19. årh.

Sortlakeret fyrretræ. H. 136 cm.
Proveniens: Familien Friebo Funch, frieboshvile, Kgs. Lyngby

Varenr 63242

13 Februar 2019 19:59

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 400 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

FERDINAND400 DKK2019-02-10 13:00
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms