63806. Omann jun.: Høj kommode af teak og eg

Kommode med syv skuffer med indfældede greb, runde ben af eg. Stemplet Omann jun. nr. 129. H. 130, bredde 80 dybde 44 cm
Alm. brugsspor, mindre skjold på top

Varenr 63806

27 Februar 2019 19:34

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK 3.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

138133.000 DKK2019-02-27 08:51
3162.800 DKK2019-02-21 20:35
RETROFABRI1.400 DKK2019-02-22 23:23
191071.000 DKK2019-02-20 18:40
21749700 DKK2019-02-20 16:59
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms