63321. S. C. Bjulf (1890-1958): Blomstermarked, Højbro Plads

Olie på lærred, 47 x 54 cm. Sign. Bjulf

Varenr 63321

27 Februar 2019 20:28

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.400 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

184231.400 DKK2019-02-27 20:26
176021.300 DKK2019-02-27 20:26
3401.100 DKK2019-02-26 22:13
19412800 DKK2019-02-27 14:04
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms