62969. Ubekendt kunstner: Madonna med barn

Olie på lærred, 133 x 98 cm. Usign.

Varenr 62969

27 Februar 2019 20:31

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 2.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

244432.000 DKK2019-02-20 12:48
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms