63076. Ubekendt kunstner: Landskab med sø

Olie på lærred, sign. FN 82. 43,5 x 64 cm

Trænger til rens

Varenr 63076

27 Februar 2019 20:33

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms