63765. Viggo Langer (1860-1942): Skæftedammen ved Hellebæk station

Efterårslandskab. Olie på lærred, sign. Viggo Langer 1932, 50x68 cm

Varenr 63765

27 Februar 2019 20:37

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 425 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18423425 DKK2019-02-27 20:34
ANNEHRMAI400 DKK2019-02-27 14:02
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms