63246. Niels Vinding Dorph (1862-1931): Kvindeportræt

Olie på lærred, usign. Portræt af kunstnerens søster Agnete. 40 x 40 (48,5 x 48,5) cm.
Enkelt afskalning samt reparation efter afskalning.

Varenr 63246

27 Februar 2019 20:41

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms