62703. Dansk møbeldesign: Spisebord, palisander og eg

Palisanderfineret plade med buede sider, stel af eg. Med udtræk. Længde 150 cm samt tre plader à 60 cm og to plader à 30 cm, h. 73 cm. bredde 99 cm
Brugsspor, mærker i plade, to vanger i udtrækket flækkede.
Cites certifikat medfølger

Varenr 62703

27 Februar 2019 19:38

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.800 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

235751.800 DKK2019-02-27 19:36
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms