64005. Forgyldt orientalsk kiste

Kiste med skrånende sider, af udskåret og forgyldt træ med ornamentik og dansende figurer på låget, dekoreret med farvede grønne, hvide og røde
glasstykker. Rødlakeret indvendigt.
49 x 71, h. 45 cm

Varenr 64005

27 Februar 2019 20:53

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms