64012. To store kinesiske vaser dekoreret i farver (2)

Dekoreret i farver med pæoner og påfugle, forgyldte hanke (en defekt), samt dådyr og blomster og med forgyldte hanke formet som elefanter. Kina, 20. årh. H. 80 og 82 cm

Varenr 64012

27 Februar 2019 20:55

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms