63069. Knud Brogård: "Landskab"

Olie på masonit. Sign. på bagsiden samt etiket fra Kunstnernes Efterårsudstilling 1969. 61 x 63 cm

Varenr 63069

27 Februar 2019 19:55

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK 600 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

23575600 DKK2019-02-27 19:37
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms