63877. Franco Costa (1934-2015): Landskab med kirke

Litografi sign. Franco Costa 77 101/125. Indrammet med passepartout, rammemål 36 x 29 cm

Varenr 63877

27 Februar 2019 19:57

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms