62388. Hans Øllgaard (1911-1969): Komposition

Akvarel og pastel, sign. Hans Øllgaard samt dateret 29.4.57. Indrammet 72 x 90 cm.

Varenr 62388

27 Februar 2019 20:02

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms