63400. Herold G. Kristensen (f. 1930): Komposition

Olie på lærred, sign. Herold G.K. 50 x 100 cm

Varenr 63400

13 Marts 2019 19:51

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 550 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340550 DKK2019-03-13 17:27
MULLE500 DKK2019-03-13 14:35
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms