63486. Høj kommode med buet front og marmorplade, nyrokoko

Høje ben, fire skuffer, plade af lys gulbrun marmor. Rosentræ med stregintarsia og parketteri, messing beslag og greb. Bredde 69, dybde 36, højde 106 cm. 20. årh. Alm. brugsslitage

Varenr 63486

20 Marts 2019 20:11

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms