64184. Trepersoners sofa, lænestol og sofabord, 1940'erne (3)

Stel af egetræ, Betrukket med uopskåret mekka, forreste ben med Claw and Ball. Sofa: H. 89 cm, L. 184 cm. Lænestol H. 87 B. 69 cm.
Sofabord af egetræ, bordplade med ilagt glasplade. H. 58 cm, L. 105 cm, B. 58 cm.
Aldersrelateret brugsslitage, pletter på betræk.

Varenr 64184

20 Marts 2019 20:19

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms