64335. Karlekammerskab af fyrretræ. 19. årh.

To fløjet skab af fyrretræ med fyldinger i side og døre. B. 116. D. 60, H. 194 cm. Under skabet to skuffer. Buet top, udskårne ornamenter på hjørnerne. Ene låge lås, dyveler mangler.

Varenr 64335

20 Marts 2019 20:20

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms