63770. Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937): Munk og fugle

Akvarel. Lysmål 48 x 34 cm. Sign. FW Odelmark

Varenr 63770

20 Marts 2019 20:29

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms