64369. Albert Wang (1864-1930): Parti fra Rågeleje med fiskerhuse

Olie på lærred, sign. a wang. 42 x 53 (53,5 x 63,5) cm

Varenr 64369

20 Marts 2019 20:32

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms