64153. Emil Bærentzen: Frederiksborg slot, litografi

Litografi i farver "Frederiksborg slot i det syttende århundrede. A. Nay efter maleri af H. Hansen". I forgyldt ramme. Lysmål 48 x 63 cm
Papir let fugtplettet. Revne i glas.

Varenr 64153

20 Marts 2019 20:33

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms