64401. Willam Henriksen (1880-1964): Kongeporten ved Kastellet

Olie på lærred, sign. Wm Henriksen. 43 x 35 (53,5 x 43,5) cm.

Varenr 64401

20 Marts 2019 20:33

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 500 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

SANNESOLO500 DKKOnsdag 20:15
28014475 DKKTirsdag 20:56
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms