64401. Willam Henriksen (1880-1964): Kongeporten ved Kastellet

Olie på lærred, sign. Wm Henriksen. 43 x 35 (53,5 x 43,5) cm.

Varenr 64401

20 Marts 2019 20:33

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

SANNESOLO500 DKK2019-03-20 20:15
28014475 DKK2019-03-19 20:56
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms