64402. Jules Girardet (1856-1938): To tryk med Napoleon med familie (2)

Sign. i trykket Jules Garredet samt ene dateret 1900. Indrammet bag glas: 32 x 45 cm.

Varenr 64402

20 Marts 2019 20:33

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms