64406. Yelva Vermehren (1878-1980): Kriststjørn og Julerose krukke

Olie på lærred, sign. Y. Vermehren 27 x 30,5 (37 x 39,5) cm.

Varenr 64406

20 Marts 2019 20:34

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 400 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21236400 DKKOnsdag 16:02
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms