64406. Yelva Vermehren (1878-1980): Kriststjørn og Julerose krukke

Olie på lærred, sign. Y. Vermehren 27 x 30,5 (37 x 39,5) cm.

Varenr 64406

20 Marts 2019 20:34

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21236400 DKK2019-03-20 16:02
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms