63913. M. Loewenstein: Franske anemoner og pilekviste

Akvarel, 19 x 16 cm. Sign. I gammel sølvramme. Uden glas

Varenr 63913

20 Marts 2019 20:34

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 450 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18537450 DKKOnsdag 20:29
18221425 DKKOnsdag 19:22
27770400 DKKOnsdag 13:42
17256400 DKKOnsdag 17:53
20492350 DKK2019-03-15 23:40
18657325 DKK2019-03-13 19:29
STINE300 DKK2019-03-13 17:02
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms