64483. Ubekendt kunstner: Ordonans Dragon 1864

Olie på lærred, sign. monogram. 30 x 40 (33 x 44) cm. Krakeleringer, afskalninger og to mindre huller på lærred.

Varenr 64483

20 Marts 2019 20:35

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms