64484. Ubekendt kunstner: Portræt af kvinde

Olie på lærred, usign. 20,5 x 17 (27 x 23,5) cm.

Varenr 64484

20 Marts 2019 20:35

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 550 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18338550 DKK2019-03-17 22:38
27606500 DKK2019-03-20 20:29
17390400 DKK2019-03-18 08:17
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms