62741. Knud Raaschou-Nielsen (1915-1980): Villa og personer - Amager

Olie på lærred, 72 x 98 cm. Sign. K R-N

Varenr 62741

20 Marts 2019 20:35

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms