63135. Karl Schou (1870-1938): Huse

Olie på lærred, Sign. monogram KS. 47 x 63 cm

Varenr 63135

20 Marts 2019 20:36

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKKTirsdag 22:36
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms