63136. Åge Vogel-Jørgensen: Landskab med køer

Olie på masonit. Sign. AVJ. 55 x 78 cm.
På bagsiden stempel "Udstillet Kunstforeningen København 1965 kat. nr. 9"

Varenr 63136

20 Marts 2019 20:36

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 600 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340600 DKK2019-03-19 22:36
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms