63136. Dansk kunstner: Landskab med heste

Olie på masonit. Sign. AVJ. 55 x 78 cm.
På bagsiden stempel "Udstillet Kunstforeningen København 1965 kat. nr. 9"

Varenr 63136

20 Marts 2019 20:36

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340600 DKKTirsdag 22:36
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms