61921. Ubekendt kunstner: Ung kvinde med tørklæde

Olie på lærred. usign. 30 x 20 cm.

Varenr 61921

20 Marts 2019 20:37

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 350 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18665350 DKK2019-03-20 20:32
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms