61921. Ubekendt kunstner: Ung kvinde med tørklæde

Olie på lærred. usign. 30 x 20 cm.

Varenr 61921

20 Marts 2019 20:37

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 350 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18665350 DKKOnsdag 20:32
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms