63619. Martha Holmbom: Italiensk landskab med mand der arbejder i en have

Olie på lærred, sign. Martha Holmbom, 40 x 31 cm

Varenr 63619

20 Marts 2019 20:38

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms