63616. Martha Holmbom: Landskab med børn og gæs

Olie på lærred. Sign. Martha Holmbom. 54 x 68 cm

Varenr 63616

1 dage 11 timer(+ 2 min)
20 Marts 2019 20:38
Auto

Vurdering 1500-1800 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms