63616. Martha Holmbom: Landskab med børn og gæs

Olie på lærred. Sign. Martha Holmbom. 54 x 68 cm

Varenr 63616

20 Marts 2019 20:38

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms