63618. Harald Jordan (1875-1955): Dreng der fisker ved en klippekyst

Olie på lærred, sign. Harald Jordan, 72,5 x 62 cm

Varenr 63618

20 Marts 2019 20:39

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms