64026. E. Geert: Roser i vase og frugter på fad

Olie på lærred, 64 x 55 cm. Sign. E. Geert

Varenr 64026

20 Marts 2019 20:41

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 200 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 800 DKK

PLESNER200 DKK2019-03-20 16:07
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms