64048. Berg: Flettet kurv med ferskner, melon, blommer med mere

Olie på lærred, 49 x 68 cm. Sign. Berg 76

Varenr 64048

20 Marts 2019 20:42

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms