64050. F. Wells: Kat med garntrisse

Olie på lærred, 31 x 39 cm. Sign. F. Wells

Varenr 64050

20 Marts 2019 20:43

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.200 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms