64050. F. Wells: Kat med garntrisse

Olie på lærred, 31 x 39 cm. Sign. F. Wells

Varenr 64050

20 Marts 2019 20:43

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.200 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms