64017. Edvard Sarvig (1894 - 1968): Strandparti med optrukne joller

Olie på lærred, 62 x 77 cm. Sign. monogram
Mærkat: Vist på udstillingen "De Fire Årstider" 29/6-15/9-2002. Munkeruphus

Varenr 64017

20 Marts 2019 20:43

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms