63798. J. A. Perraud: Modelstudie, liggende model og katte

Olie på lærred, 80 x 100 cm. Sign. JA Perraud 49. I sølvfarvet ramme

Varenr 63798

20 Marts 2019 20:44

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.200 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

194201.200 DKKOnsdag 20:42
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms