64059. Niels Bjerre (1864-1942): Hestevogn og studie af en mand, to tegninger (2)

Blyant på papir. Hestevogn på gårdsplads, sign. N. B. samt dateret 9. marts 1902. 17 x 24,5 (28 x 35,5) cm.
Blyant på papir. Kro Skipper, usign. Dateret 8-IX-92. 16,5 x 18 (22 x 23) cm.

Varenr 64059

20 Marts 2019 20:44

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms