64199. Oluf Jensen (1871-1934): Landskab

Olie på lærred, sign. Oluf Jensen samt dateret 1907. 37 x 57 (52 x 72) cm.

Varenr 64199

20 Marts 2019 20:44

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms