64467. Sigvard Hansen (1859-1938): Landskab med solopgang

Olie på lærred, sign. Sigvard Hansen samt dateret 1926. 52 x 72 (76 x 56) cm.

Varenr 64467

20 Marts 2019 20:45

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

280161.500 DKKOnsdag 20:01
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms