64467. Sigvard Hansen (1859-1938): Landskab med solopgang

Olie på lærred, sign. Sigvard Hansen samt dateret 1926. 52 x 72 (76 x 56) cm.

Varenr 64467

20 Marts 2019 20:45

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.500 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

280161.500 DKK2019-03-20 20:01
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms