64526. Skonnert udfor Kronborg - måneskinsnat

Olie på pap. 10,5 x 15,5 cm. Usign.

Varenr 64526

20 Marts 2019 20:45

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 300 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 500 DKK

27340300 DKKTirsdag 21:21
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms