64123. To dåser af ben samt en udskåret tand

To cylindriske dåser af ben med skruelåg i ikke oprindelig holder med udskåret bladværk samt me en tand med udskåret slange. 20. århundredes begyndelse.
Dåser H. 10 cm, tand længde 16,5 cm

Varenr 64123

20 Marts 2019 21:10

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms