64189. Golana: Damearmbåndsur, double, Ref.nr. 3005-1

Blankt og satineret urhus, sort urskive med gyldne visere og datogengivelse. Quartzværk. Ø 25 mm. Monteret sort læderrem med forgyldt spænde. Udstillingsmodel uden brugsspor.

Varenr 64189

20 Marts 2019 21:17

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms