64378. Lars Olrik (f. 1964): "Dusk 2 Dawn"

Akryl lærred, sign. Lars Olrik samt betitlet og dateret 10/18 på bagsiden. 100 x 100 (104 x 104) cm

Varenr 64378

20 Marts 2019 19:51

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 3.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3403.000 DKKTirsdag 22:33
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms