64378. Lars Olrik (f. 1964): "Dusk 2 Dawn"

Akryl lærred, sign. Lars Olrik samt betitlet og dateret 10/18 på bagsiden. 100 x 100 (104 x 104) cm

Varenr 64378

20 Marts 2019 19:51

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 3.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3403.000 DKK2019-03-19 22:33
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms