64371. Richard Mortensen (1910-1993): Komposition

Litografi 148/200, sign. Mortensen samt dateret 72. Indrammet bag glas 68 x 55,5 cm

Varenr 64371

20 Marts 2019 19:52

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 500 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19170500 DKK2019-03-19 11:38
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms