64372. Richard Mortensen (1910-1993): Komposition

Litografi 27/200, sign. Mortensen samt dateret 70. Indrammet bag glas 72 x 59 cm.
Gulnet; sidder skævt under passepartout

Varenr 64372

20 Marts 2019 19:52

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms