64379. Lars Olrik (f. 1964): "Phoenix"

Akryl på plade, sign. Lars Olrik samt betitlet og dateret 12/15 på bagsiden. 38 x 170 cm

Varenr 64379

20 Marts 2019 19:53

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms